Pagina principală Magazine Profi Cataloage Profi Cataloage cu oferte de la Profi.
Cataloage actuale și viitoare Ce oferte se disting la Profi în cataloagele publicate recent [01.10 – 07.10.2026] Nr. cataloage: 2Nr. oferte analizate: 146Ultima actualizare: 2 octombrie 2026
Dacă urmărești o reducere mare, Detergent de rufe Ariel arctic 70 capsule de la 69,99 lei (50% mai ieftin) este oferta cu reducerea cea mai mare găsită acum. Mere Golden are un preț special doar în perioada 01.10.2026–04.10.2026 — restul catalogului rămâne valabil până pe 07.10.2026. Prețul de 4,89 lei la Napolitane Roshen cacao / lămâie / lapte necesită Profi App — fără card, produsul poate fi cumpărat la preț întreg, fără reducere.
Produs Preț Reducere Preț/unitate Ariel Detergent de rufe Ariel arctic 70 capsule70 capsule Valabil: 1–7 oct. 69,99 lei -50% 1,00 lei/buc Gutui /kg Valabil: 1–7 oct. 14,99 lei 7,99 lei -46% Gutui /kg Valabil: 1–7 oct. 14,99 lei 7,99 lei -46% Lavazza Cafea măcinată Lavazza crema e gusto250g Valabil: 1–7 oct. Necesită Profi App 35,99 lei 19,99 lei -44% 79,96 lei/kg Doncafe Cafea boabe Doncafe Elita 1kg1kg Valabil: 1–7 oct. Necesită Profi App 84,99 lei 49,99 lei -41% 49,99 lei/kg Roshen Napolitane Roshen cacao / lămâie / lapte216g Valabil: 1–7 oct. Necesită Profi App 7,69 lei 4,89 lei -36% 22,64 lei/kg Mere Golden /kg Valabil doar 01.10.2026–04.10.2026 5,49 lei 3,89 lei -29% Clean Home Şerveţele umede pentru suprafeţe Clean Home80buc Valabil: 1–7 oct. 7,49 lei 0,09 lei/buc
Oferte speciale: pachete și multi-cumpărare Al doilea produs, la jumătate de preț Preț pentru pachet/set Amstel BeerCreată Cu 100% Malt. Și Mai Bună Alături De Prieteni. 5+1 Valabil: 1–7 oct. Ofertele analizate, pe categorii și produse Carne Și Mezeluri 21 de oferte Mezeluri Produs Preț Reducere Preț/unitate Cris-Tim Salam Săsesc Cris-Tim mini350g Valabil: 1–7 oct. 17,89 lei 12,79 lei -28% 36,54 lei/kg Caroli Salam din Casa Carolistilor600g Valabil: 1–7 oct. 25,79 lei 18,99 lei -26% 31,65 lei/kg Caroli Crenvurști Caroli cu piept de pui Familia/100g Valabil: 1–7 oct. 3,90 lei 2,89 lei -25% 28,90 lei/kg Caroli Cârnați măcelărești Caroli/100g Valabil: 1–7 oct. 5,80 lei 4,39 lei -24% 43,90 lei/kg Cris-Tim Salam Sinaia350g Valabil: 1–7 oct. 25,29 lei 18,99 lei -24% 62,83 lei/kg Cris-Tim Șuncă Praga Cris-Tim/100g Valabil: 1–7 oct. 4,40 lei 3,49 lei -20% 34,90 lei/kg Teldo Kaizer afumat Teldo /100g100g Valabil: 1–7 oct. 3,69 lei 2,99 lei -18% 29,90 lei/kg Cris-Tim Salam Bănăţean Cris-Tim100g Valabil: 1–7 oct. 9,79 lei 7,99 lei -18% 79,90 lei/kg Elit Salam cu șuncă Elit extra/100g Valabil: 1–7 oct. 4,40 lei 3,79 lei -13% 37,90 lei/kg Peris / Toc Toc / Agroline / Contim / Dedulești Cârnați Peris / Toc Toc / Agroline / Contim / Dedulești de porc 500g500g de porc Valabil: 1–7 oct. 12,99 lei 25,98 lei/kg
Afișate primele 10 din 12, ordonate după reducere.
Mezeluri la toate magazinele → Carne Și Mezeluri la toate magazinele → Lactate Și Ouă 6 oferte Pește Și Fructe De Mare 1 ofertă Fructe Și Legume 16 oferte Produs Preț Reducere Preț/unitate Gutui /kg Valabil: 1–7 oct. 14,99 lei 7,99 lei -46% Gutui /kg Valabil: 1–7 oct. 14,99 lei 7,99 lei -46% Mere Golden /kg Valabil doar 01.10.2026–04.10.2026 5,99 lei 3,89 lei -35% Mere Golden /kg Valabil doar 01.10.2026–04.10.2026 5,49 lei 3,89 lei -29% Morcovi /kg Valabil: 1–7 oct. 3,49 lei 2,49 lei -28% Hortex Amestec de legume Hortex stir fry italian400g stir fry italian Valabil: 1–7 oct. 9,75 lei 6,99 lei -28% 21,98 lei/kg Amata Rosii decojite Amata cuburi 400g400g cuburi Valabil: 1–7 oct. 4,09 lei 2,99 lei -26% 7,48 lei/kg Telină rădăcină /kg Valabil: 1–7 oct. 5,99 lei 4,49 lei -25% Bonduelle Porumb Bonduelle dulce și crocant170g Valabil: 1–7 oct. 5,99 lei 4,79 lei -20% 31,71 lei/kg Ardei Kapia roșu /kg Valabil: 1–7 oct. 8,99 lei 7,49 lei -16%
Afișate primele 10 din 16, ordonate după reducere.
Fructe Și Legume la toate magazinele → Pâine Și Patiserie 2 oferte Cereale, Paste Și Leguminoase 6 oferte Produs Preț Reducere Preț/unitate Capricii&Delicii Fasole Capricii&Delicii costita afumata / carnaciori 300g300g costita afumata / carnaciori Valabil: 1–7 oct. 10,99 lei 8,99 lei -18% 29,97 lei/kg Deroni Orez Camolino Deroni900g Valabil: 1–7 oct. 7,89 lei 6,49 lei -17% 7,21 lei/kg Reeva Fidea instant Reeva60g de pui picant / de pui / de vită Valabil: 1–7 oct. 2,39 lei 1,99 lei -16% 33,17 lei/kg Proxi Mălai Proxi 1kg1kg Valabil: 1–7 oct. 2,09 lei 1,79 lei -14% 1,79 lei/kg Proxi MĂLAI SUPERIOR Proxi1kg Valabil: 1–7 oct. 1,99 lei 1,99 lei/kg Amata Fasole Amata albă cannellini / roșie400g Valabil: 1–7 oct. 2,99 lei 9,23 lei/kg
Cereale, Paste Și Leguminoase la toate magazinele → Ulei, Oțet Și Condimente 7 oferte Alte Produse Produs Preț Reducere Preț/unitate Taina Florilor Miere Taina Florilor poliflora 900g900g poliflora Valabil: 1–7 oct. 26,19 lei 17,99 lei -31% 19,99 lei/kg Raureni Otet de mere Raureni 0,5L0,5L Valabil: 1–7 oct. 5,09 lei 3,99 lei -21% 7,98 lei/l Delikat Bază pentru mâncăruri Delikat borș cu legume65g Valabil: 1–7 oct. 4,19 lei 3,49 lei -16% 53,69 lei/kg Proxi Pastă de tomate Proxi800g Valabil: 1–7 oct. 7,99 lei 9,99 lei/kg Floriol Ulei de floarea soarelui Floriol 1L1L Valabil: 1–7 oct. 8,99 lei 8,99 lei/l
Ulei, Oțet Și Condimente la toate magazinele → Dulciuri Și Snackuri 8 oferte Cafea Și Ceai 3 oferte Băuturi Răcoritoare 4 oferte Bere, Vin Și Băuturi Alcoolice 4 oferte Bere Produs Preț Reducere Preț/unitate Neumarkt Pachet bere Neumarkt 5+1x0,5L 3L5+1x0,5L 3L Valabil: 1–7 oct. 21,43 lei 13,99 lei -34% 4,66 lei/l Birra Moretti Pachet bere Birra Moretti L'Autentica (5+1)x0,5L 6x0,5L 3L(5+1)x0,5L 6x0,5L 3L Valabil: 1–7 oct. 24,93 lei 19,69 lei -21% 6,56 lei/l
Bere la toate magazinele → Bere, Vin Și Băuturi Alcoolice la toate magazinele → Mâncare Gata Preparată 3 oferte Îngrijire Personală 5 oferte Produs Preț Reducere Preț/unitate Nivea Gel pentru ras Nivea hydrocare 200ml200ml Valabil: 1–7 oct. 21,99 lei 15,39 lei -30% 76,95 lei/l Pantene Șampon / Balsam de păr Pantene Pro V repair & protect / aqualight 300ml / 230ml300ml / 230ml repair & protect / aqualight Valabil: 1–7 oct. 27,45 lei 19,99 lei -27% 86,91 lei/l Bic Aparat de ras Bic flex 3 comfort 3 buc.3 buc. 3 buc. Valabil: 1–7 oct. 19,15 lei 13,99 lei -26% 4,66 lei/buc Discreet Absorbante zilnice Discreet deo water lily 20 buc20 buc Valabil: 1–7 oct. 6,99 lei 5,99 lei -14% 0,30 lei/buc Doina Lapte nutritiv Doina pentru corp și față 200ml200ml Valabil: 1–7 oct. 10,89 lei 9,79 lei -10% 48,95 lei/l
Îngrijire Personală la toate magazinele → Detergenți Și Produse De Curățenie 6 oferte Detergent De Rufe Produs Preț Reducere Preț/unitate Ariel Detergent de rufe Ariel arctic 70 capsule70 capsule Valabil: 1–7 oct. 69,99 lei -50% 1,00 lei/buc Ariel Detergent de rufe Ariel arctic 70 capsule70 capsule Valabil: 1–7 oct. 135,97 lei 69,99 lei -48% 1,00 lei/buc Ariel Detergent lichid de rufe Ariel mountain spring / touch of lenor 40 spălări / 35 spălări 1,8L / 1,575L / 2L40 spălări / 35 spălări 1,8L / 1,575L / 2L mountain spring / touch of lenor 40 spălări / 35 spălări Valabil: 1–7 oct. Necesită Profi App 77,59 lei 45,99 lei -40% 29,20 lei/l Bee Clean Detergent de rufe Bee Clean 30 capsule 125g30 capsule 125g Valabil: 1–7 oct. 19,37 lei 12,99 lei -33% 103,92 lei/kg
Detergent De Rufe la toate magazinele → Detergenți Și Produse De Curățenie la toate magazinele → Hârtie Și Produse De Unică Folosință 5 oferte Produs Preț Reducere Preț/unitate Bee Clean Prosop de bucătărie Bee Clean 2 straturi 90 metri 1buc2 straturi 90 metri 1buc Valabil: 1–7 oct. 9,79 lei 7,69 lei -21% Ropack Lavete umede1 pachet 3buc Valabil: 1–7 oct. 5,85 lei 4,99 lei -14% Home Kitchen Saci menajeri Home Kitchen 120L 10buc120L 10buc Valabil: 1–7 oct. 8,99 lei 7,99 lei -11% 0,80 lei/buc Clean Home Şerveţele umede pentru suprafeţe Clean Home80buc Valabil: 1–7 oct. 7,49 lei 0,09 lei/buc Proxi Hârtie igienică Proxi monorolă1buc Valabil: 1–7 oct. 3,99 lei
Hârtie Și Produse De Unică Folosință la toate magazinele → Articole Pentru Casă Și Bucătărie 1 ofertă Diverse 4 oferte Vezi Top Oferte — extrase din cataloagele active/viitoare, toate brandurile → Informațiile despre oferte prezentate pe această pagină sunt generate printr-un proces automatizat de extragere a datelor din cataloagele publicate de lanțurile comerciale, verificat prin eșantion, nu în mod exhaustiv pentru fiecare ofertă în parte. Este posibil ca, în ciuda acestor verificări, unele informații să conțină erori sau să nu mai fie de actualitate. Pentru condițiile exacte ale unei oferte — preț, perioadă de valabilitate, disponibilitate — recomandăm consultarea catalogului original sau a paginii oficiale a lanțului comercial respectiv. Dacă identifici o informație incorectă, te rugăm să ne contactezi pentru a o putea corecta.
Alte cataloage din această categorie Alte magazine din această categorie