Pagina principală Top Oferte Ulei, Oțet Și Condimente Sosuri Sosuri — cele mai mari reduceri găsite acum Magazine selectate: 8Nr. cataloage: 13Nr. oferte analizate: 49Ultima actualizare: 2 octombrie 2026
Dacă urmărești o reducere mare, Sos de roșii pentru paste (Lidl) de la 4,99 lei (34% mai ieftin) este oferta cu reducerea cea mai mare găsită acum. Prețul de 7,99 lei la Pesto cu fistic la Lidl necesită Lidl Plus — fără card, produsul poate fi cumpărat la preț întreg, fără reducere.
Maioneză Produs Magazin Preț Reducere Preț/unitate Heinz Sos De Maioneză, 395GSOS DE MAIONEZĂ, 395G Valabil: 1–7 oct. Necesită DOAR CU CARD CONNECT Mega Image 17,69 lei 12,38 lei -30% 31,34 lei/kg Hellmann's Sos De Maioneză / Light, 405Ml405ML Valabil: 1–7 oct. Mega Image 19,29 lei 15,43 lei -20% 38,10 lei/l Hellmann's Sos de maioneză Hellmann's usturoi / chili / trufe250g usturoi / chili / trufe Valabil: 1–7 oct. Profi 17,49 lei 13,99 lei -20% 55,96 lei/kg Kania Sos de maioneză400 ml 6% ou Valabil: 5–11 oct. Necesită Lidl Plus Lidl 9,79 lei 7,99 lei -18% 19,98 lei/l Hellmann's VEGAN MAYO SAUCE Sos de maioneză vegan, 330 gSos de maioneză vegan, 330 g Valabil: 1–31 oct. Necesită CU CARD CONNECT Mega Image 19,17 lei 16,29 lei -15% 49,36 lei/kg Biffi Sos de maioneză 480 g**480 g** Valabil: 30 sept. – 6 oct. Kaufland 24,49 lei 20,99 lei -14% 43,73 lei/kg
Ketchup Produs Magazin Preț Reducere Preț/unitate Tomi Ketchup dulce/picant1 kg dulce/ picant Valabil: 30 sept. – 6 oct. Kaufland 18,09 lei 11,99 lei -33% 11,99 lei/kg Gustile KETCHUP dulce / picant, 460 g460 g Valabil: 30 sept. – 6 oct. Necesită PENNY CARD Penny 5,49 lei 3,99 lei -27% 8,67 lei/kg Tomi Ketchup dulce/ picant350 g Valabil: 24 sept. – 7 oct. Annabella 9,29 lei 7,49 lei -19% 21,40 lei/kg Kania Ketchup dulce560 g Valabil: 5–11 oct. Lidl 6,09 lei 4,99 lei -18% 8,91 lei/kg Tomi Ketchup dulce/picant, Tomi1 kg Valabil: 30 sept. – 13 oct. Carrefour 18,39 lei 15,19 lei -17% 15,19 lei/kg
Muștar Produs Magazin Preț Reducere Preț/unitate Olympia Mustar Olympia clasic / hrean / dulce 300g / 314g300g / 314g clasic / hrean / dulce Valabil: 1–7 oct. Profi 7,39 lei 4,99 lei -32% 16,63 lei/kg Olympia Muștar dulce/hrean, Olympia300 g Valabil: 30 sept. – 13 oct. Carrefour 7,09 lei 5,49 lei -22% 18,30 lei/kg Heinz Mustar clasic, 220 mlMustar clasic, 220 ml Valabil: 1–31 oct. Mega Image 12,19 lei 10,36 lei -15% 47,09 lei/l La Minut Lux Muștar clasic/ dulce / iute300 g Muștar clasic/ dulce / iute Valabil: 24 sept. – 7 oct. Annabella 7,19 lei 6,19 lei -14% 20,63 lei/kg Conu' Tache Muștar480 g cu miere / bobite / ardei Valabil: 28 sept. – 4 oct. Lidl 9,49 lei 19,77 lei/kg
Sosuri Pentru Paste Produs Magazin Preț Reducere Preț/unitate Combino Sos de roșii pentru paste400 ml diverse sortimente Valabil: 28 sept. – 4 oct. Lidl 7,59 lei 4,99 lei -34% 12,48 lei/l San Fabio Sos Pesto Genovese 190 G190 g Valabil: 30 sept. – 6 oct. Necesită PENNY CARD Penny 7,99 lei 5,49 lei -31% 28,89 lei/kg Barilla Sos pentru paste basilico / napoletana / arrabiata / bolognese fara carne 400 g400 g basilico / napoletana / arrabiata / bolognese fara carne Valabil: 30 sept. – 6 oct. Kaufland 11,49 lei 8,19 lei -28% 20,48 lei/kg Italiamo Sos pentru paste350 g cu ton / măsline / amatriciana Valabil: 5–11 oct. Necesită Lidl Plus Lidl 8,99 lei 6,79 lei -24% 19,40 lei/kg Carrefour Bio Sos de roșii cu legume, Carrefour Bio190 g Valabil: 30 sept. – 13 oct. Carrefour 6,39 lei 5,11 lei -20% 26,89 lei/kg Cirio Sos de rosii pentru pizza 390 g390 g** Valabil: 30 sept. – 6 oct. Kaufland 8,49 lei 6,79 lei -20% 17,41 lei/kg Italiamo Pesto cu fistic190 g Valabil: 5–11 oct. Necesită Lidl Plus Lidl 9,99 lei 7,99 lei -20% 42,06 lei/kg Italiamo Sos pentru paste340 g 4 tipuri de brânză / carbonara Valabil: 5–11 oct. Necesită Lidl Plus Lidl 9,99 lei 7,99 lei -20% 23,50 lei/kg Barilla Sos De Roşii Napoletan, 400G400G Valabil: 1–7 oct. Mega Image 11,89 lei 9,51 lei -20% 23,78 lei/kg Barilla Sos pesto alla Genovese, Barilla190 g Valabil: 30 sept. – 13 oct. Carrefour 17,99 lei 14,89 lei -17% 78,37 lei/kg Italiamo Sos de roșii cherry siciliene330 g Valabil: 5–11 oct. Lidl 4,99 lei 15,13 lei/kg Italiamo Pesto alla Trapanese / Sicilian180 g Valabil: 5–11 oct. Lidl 7,99 lei 44,39 lei/kg Excellent Sos Pesto Busuioc & Nuci & Brânză, 130G130G Valabil: 1–7 oct. Mega Image 8,99 lei 69,15 lei/kg Excellent Sos Cu Ciuperci, 130G130G Valabil: 1–7 oct. Mega Image 7,99 lei 61,46 lei/kg Excellent Sos Cu Roșii & Mascarpone, 180G180G Valabil: 1–7 oct. Mega Image 8,99 lei 49,94 lei/kg
Alte Sosuri Produs Magazin Preț Reducere Preț/unitate Mei Tai Asia Sos De Soia 250 Ml250 ml Valabil: 30 sept. – 6 oct. Penny 7,69 lei 5,99 lei -22% 23,96 lei/l Mazza Roșii pasate 680 g**680 g** Valabil: 30 sept. – 6 oct. Kaufland 10,99 lei 8,99 lei -18% 13,22 lei/kg Olympia Bulion din roșii750 ml doar din roșii rom. Valabil: 30 sept. – 6 oct. Kaufland 16,49 lei 13,99 lei -15% 18,65 lei/l Kania Hrean190 g / 185 g clasic / smântână Valabil: 28 sept. – 4 oct. Necesită Lidl Plus Lidl 5,19 lei 4,49 lei -13% Univer Sos de usturoi430 g Valabil: 30 sept. – 6 oct. Kaufland 8,99 lei 20,91 lei/kg Tomi Sos450 g Cheeze / Cheddar Cheese • diverse sortimente Valabil: 1–15 oct. La Doi Pași 11,99 lei 26,64 lei/kg Vitasia Sos sweet chili450 ml în stil asiatic Valabil: 28 sept. – 4 oct. Lidl 9,99 lei 22,20 lei/l Hellmann's Sos250 ml cu usturoi și verdeață / cheddar / burger / brava Valabil: 28 sept. – 4 oct. Lidl 10,79 lei 43,16 lei/l Kuljanka Sos de usturoi410 g Valabil: 28 sept. – 4 oct. Lidl 6,99 lei 17,05 lei/kg Gusturi Românești Zacuscă Cu Ghebe, 300GGUSTURI ROMÂNEȘTI ZACUSCĂ CU GHEBE, 300G Valabil: 1–7 oct. Mega Image 19,99 lei 66,63 lei/kg A-one Sriracha Sos 500 Ml500 ml Valabil: 30 sept. – 6 oct. Penny 19,99 lei 39,98 lei/l
Oferte speciale: pachete și multi-cumpărare Al doilea produs, la jumătate de preț Oferte din cataloagele magazinelor: Informațiile despre oferte prezentate pe această pagină sunt generate printr-un proces automatizat de extragere a datelor din cataloagele publicate de lanțurile comerciale, verificat prin eșantion, nu în mod exhaustiv pentru fiecare ofertă în parte. Este posibil ca, în ciuda acestor verificări, unele informații să conțină erori sau să nu mai fie de actualitate. Pentru condițiile exacte ale unei oferte — preț, perioadă de valabilitate, disponibilitate — recomandăm consultarea catalogului original sau a paginii oficiale a lanțului comercial respectiv. Dacă identifici o informație incorectă, te rugăm să ne contactezi pentru a o putea corecta.