Sucuri — cele mai mari reduceri găsite acum

Magazine selectate: 9Nr. cataloage: 12Nr. oferte analizate: 78Ultima actualizare: 2 octombrie 2026

Dacă urmărești o reducere mare, Băutură răcoritoare carbogazoasă regular 2 x 2 l pet (Kaufland) de la 13,89 lei (43% mai ieftin) este oferta cu reducerea cea mai mare găsită acum. Prețul de 4,99 lei la Suc de mere la Lidl necesită Lidl Plus — fără card, produsul poate fi cumpărat la preț întreg, fără reducere.

Suc Carbogazos

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
PepsiBăutură răcoritoare carbogazoasă regular 2 x 2 l pet2 x 2 l petÎn limita stocului disponibil, pentru cel mult 3 buc/bon fiscalValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland24,58 lei13,89 lei-43%
BiborteniBăutură răcoritoare carbogazoasă cu aromă de vișine și căpșuni 2 L2 LValabil: 5–11 oct.Necesită Lidl PlusLidl7,99 lei4,79 lei-40%2,40 lei/l
Wembley Fizz0,25 L SGRTonic Peach / Quince / Tonic / PinkValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella8,99 lei5,99 lei-33%23,96 lei/l
Pepsi1,5 L Sgr1,5 L SGRValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella10,19 lei6,99 lei-31%4,66 lei/l
PepsiZero1,5 L SGRValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella9,89 lei6,79 lei-31%4,53 lei/l
PepsiPachet băutură răcoritoare Pepsi twist / regular carbogazoasă 2x1.5L 3L2x1.5L 3LValabil: 1–7 oct.Profi18,97 lei12,99 lei-31%4,33 lei/l
SchweppesBăutură Carbogazoasă1,5 lvaloare garanție: 0,50 leiValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny11,25 lei7,85 lei-30%5,23 lei/l
Coca-colaZeroDoză 0,25 L SGRValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella3,49 lei2,49 lei-29%9,96 lei/l
SpriteDoză 0,25 L SGRValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella3,49 lei2,49 lei-29%9,96 lei/l
PepsiTWIST / MAX Băutură răcoritoare carbogazoasă zero zahăr1,25 Lzero zahărValabil: 5–11 oct.Necesită Lidl PlusLidl6,99 lei5,19 lei-26%4,16 lei/l
Coca-colaZero4 x 330 mlValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny19,96 lei14,75 lei-26%11,17 lei/l
Coca-colaRegular/ Fanta Portocale1 lValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny8,19 lei5,99 lei-26%5,99 lei/l
PepsiRegular300 mlValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny6,49 lei4,79 lei-26%15,97 lei/l
PepsiBăutură răcoritoare carbogazoasă zero zahăr2 lValabil: 28 sept. – 4 oct.Necesită Lidl PlusLidl10,15 lei7,59 lei-25%3,79 lei/l
FantaBăutură răcoritoare carbogazoasă2 Lcu gust de pere / lămâieValabil: 28 sept. – 4 oct.Necesită Lidl PlusLidl11,79 lei8,79 lei-25%4,39 lei/l
San TerraBăutură răcoritoare carbogazoase diverse sortimente 2 l2 lValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland1,99 lei1,79 lei-10%0,90 lei/l

Suc Necarbogazos

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
TymbarkFizzy Băutură Răcoritoare Carbogazoasă Cu Mere, Portocale, Mango, 330Ml330MLValabil: 1–7 oct.Mega Image3,79 lei3,22 lei-15%9,76 lei/l
TymbarkBăutură carbogazoasă Tymbark Fizzy0.33 Ldiverse sortimenteValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour2,99 lei9,06 lei/l
VitasiaBăutură cu aloe vera și mango0,5 L1 L = 11,98 leiValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl5,99 lei11,98 lei/l

Suc De Fructe Și Nectar

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
PrigatBăutură Necarbogazoasă1,75 lcăpșuni și bananeValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny10,99 lei6,69 lei-39%3,82 lei/l
TymbarkCOOL Băutură răcoritoare piersici / portocale2 Lpiersici / portocaleValabil: 5–11 oct.Necesită Lidl PlusLidl9,29 lei6,49 lei-30%3,25 lei/l
CiaoSUC diverse sortimente 2ldiverse sortimente 2ldiverse sortimenteValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny9,49 lei6,99 lei-26%3,50 lei/l
SolevitaSuc de roșii cu sare1 LValabil: 5–11 oct.Necesită Lidl PlusLidl5,09 lei3,99 lei-21%3,99 lei/l
OlympusSUC NATURAL Olympus de portocale 500ml500mlValabil: 1–7 oct.Profi12,49 lei9,99 lei-20%19,98 lei/l
SolevitaSuc de mereconținut de fruct: 100% 1 LValabil: 5–11 oct.Necesită Lidl PlusLidl5,99 lei4,99 lei-16%4,99 lei/l
HortexBăutură răcoritoare Hortex multifructe / nectar de banane necarbogazoasă 1L1LValabil: 1–7 oct.Profi7,15 lei5,99 lei-16%5,99 lei/l
PrigatBăutură Răcoritoare Cu Piure De Banane Și De Căpșuni/cu Suc De Piersică, 1,75L1,75LBăutură Răcoritoare Cu Piure De Banane Și De Căpșuni / Cu Suc De PiersicăValabil: 1–7 oct.Necesită CARD CONNECTMega Image11,17 lei9,49 lei-15%5,42 lei/l
PfannerSuc De Portocale, 2L2LValabil: 1–7 oct.Mega Image25,87 lei21,99 lei-15%11,00 lei/l
Ana AreSuc de mere diverse sortimente 0,2 l0,2 ldiverse sortimenteValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland4,47 lei3,99 lei-10%19,95 lei/l
Ana AreSuc De Mere Și Cătină / Mere, Căpșuni Și Banane, 200Ml200MLValabil: 1–7 oct.Mega Image4,55 lei4,09 lei-10%20,45 lei/l
CaprisunBăutură necarbogazoasă Caprisun0.33 Lmango-maracuja/cireșe-rodiе/multivitamineValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour7,99 lei24,21 lei/l
FruttiaSuc de tomate Fruttia1 LValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour6,99 lei6,99 lei/l
graniniBăutură necarbogazoasă Granini1.5 Ldiverse sortimenteValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour8,99 lei5,99 lei/l
TymbarkBăutură necarbogazoasă Tymbark 1 L1 Lananas/piersici/visine/rodie/măr verde/pere/mocktailValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour8,59 lei8,59 lei/l

Oferte speciale: pachete și multi-cumpărare

Al doilea produs, la jumătate de preț

Preț pentru pachet/set

Oferte din cataloagele magazinelor:

Informațiile despre oferte prezentate pe această pagină sunt generate printr-un proces automatizat de extragere a datelor din cataloagele publicate de lanțurile comerciale, verificat prin eșantion, nu în mod exhaustiv pentru fiecare ofertă în parte. Este posibil ca, în ciuda acestor verificări, unele informații să conțină erori sau să nu mai fie de actualitate. Pentru condițiile exacte ale unei oferte — preț, perioadă de valabilitate, disponibilitate — recomandăm consultarea catalogului original sau a paginii oficiale a lanțului comercial respectiv. Dacă identifici o informație incorectă, te rugăm să ne contactezi pentru a o putea corecta.