Carne De Porc — cele mai mari reduceri găsite acum

Magazine selectate: 7Nr. cataloage: 9Nr. oferte analizate: 42Ultima actualizare: 2 octombrie 2026

Dacă urmărești o reducere mare, Piept de porc cu os bucată pentru gătit kg (Kaufland) și Cotlet de porc, fără os (Lidl) sunt ofertele cu reducerea cea mai mare găsită acum (-35%). Ceafă de porc fără os, feliată, Carrefour la Piață la Carrefour e un exemplu de ofertă cu valabilitate proprie (30.09.2026–06.10.2026), diferită de restul catalogului din care provine. Când o ofertă nu are o astfel de mențiune, valabilitatea ei e cea a catalogului din care provine.

Ceafă, Cotlet Și Mușchiuleț

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
Cotlet de porc, fără osper 100 g (cca. 1 kg)cca. 1 kgValabil: 28 sept. – 4 oct.Necesită Lidl PlusLidl2,79 lei1,79 lei-35%17,90 lei/kg
Mușchiuleț de porcper 100 gValabil doar 08.10.2026–11.10.2026Necesită Lidl PlusLidl3,99 lei2,79 lei-30%
Cotlet de porc, fără os, feliat400 gValabil doar 08.10.2026–11.10.2026Necesită Lidl PlusLidl14,25 lei9,99 lei-29%24,98 lei/kg
Cotlet de porc, fără osper 100 gValabil: 5–11 oct.Lidl2,79 lei1,99 lei-28%
Ceafă de porc, fără os, feliată500 gValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl18,99 lei13,99 lei-26%27,98 lei/kg
Cotlet de porc în marinadă Barbecue fără os kgValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland33,59 lei24,99 lei-25%
Ceafă de porc fără os bucata ideala pentru gătit kgkgValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland28,99 lei21,99 lei-24%21,99 lei/kg
Cotlet de porc fără os /kgValabil: 1–7 oct.Profi28,99 lei21,89 lei-24%
Matache Măcelaru'Cotlet Haiducesc, Matache Măcelaru'100 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour9,29 lei7,19 lei-22%71,90 lei/kg
Hanul BoierescCeafă Porc Fără Os, Feliată650 g 27,68 lei/kgValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny22,09 lei17,99 lei-18%27,68 lei/kg
Carrefour la PiațăCeafă de porc fără os, feliată, Carrefour la Piață600 gValabil doar 30.09.2026–06.10.2026Necesită ACT FOR GOODCarrefour20,35 lei17,49 lei-14%29,15 lei/kg
Ceafă de porc, fără osper 100 gValabil: 5–11 oct.Lidl2,79 lei2,39 lei-14%
La PiațaCeafă de porc fără os feliată La Piața600 gValabil doar 01.10.2026–07.10.2026Supeco17,49 lei29,15 lei/kg
MalinaGușă cu boia și usturoi MALINAper kgValabil: 1–14 oct.Supeco26,99 lei

Pulpă, Spată Și Ciolan

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
Spată de porc pentru gătitper 100 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour2,29 lei1,49 lei-34%
Pulpă de porc fără os/kgValabil doar 01.10.2026–04.10.2026Profi23,99 lei15,90 lei-33%
PerisPulpă de porc fără os/kgValabil doar 01.10.2026–04.10.2026Profi23,99 lei15,90 lei-33%
PurlandSpată de porc fără os, vacuum kgfără os, vacuum kgValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland21,90 lei14,90 lei-31%
Pulpă de porc, fără osper 100 gValabil: 5–11 oct.Lidl2,29 lei1,99 lei-13%
Spată de porc, fără osper 100 gValabil: 5–11 oct.Lidl2,19 lei1,89 lei-13%
ComtimPulpă de porc fără osper kgValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella16,90 lei
ComtimCiolan posteriorper kgValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella12,99 lei
Pulpă de porc cu os, feliată condimentatăcca. 1,55 kgValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl2,49 lei24,90 lei/kg

Piept Și Coaste

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
Piept de porc cu os bucată pentru gătit kgValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland27,99 lei17,99 lei-35%
Scăricică de porcper 100 gnatur / marinatăValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl3,55 lei2,39 lei-32%23,90 lei/kg
PerisMix Coaste De Porc Marinate/natur Pret/kgValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny34,99 lei23,99 lei-31%
Piept de porc, fără os, feliatper 100gValabil doar 10.10.2026–11.10.2026Lidl3,25 lei2,39 lei-26%
Piept de porc, cu os, feliatper 100 gValabil: 28 sept. – 4 oct.Necesită Lidl PlusLidl2,99 lei2,19 lei-26%21,90 lei/kg
Piept de porc, rulat, naturper 100 gValabil doar 08.10.2026–11.10.2026Lidl3,49 lei

Carne Tocată De Porc

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
Carne tocată de porc20% grăsime 750 g 1 kg = 21,32 leiValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl15,99 lei21,32 lei/kg

Alte Bucăți De Porc

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
Sibiuper kgSlănină afumatăValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella37,40 lei25,90 lei-31%
Rasol posterior de porc ideal pentru gătit kgkgla vitrina cu servire asistatăValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland15,99 lei12,99 lei-18%
Fleică de porc, fără șoriciper 100 gValabil: 5–11 oct.Lidl2,99 lei2,49 lei-16%

Afumături Și Preparate Din Porc

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
Ciolan de porc afumat, cu os 100 g100 gla vitrina cu servire asistatăValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland2,79 lei1,99 lei-28%19,90 lei/kg
FoxKaizer afumat, Fox250 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour20,49 lei16,29 lei-20%65,16 lei/kg
DulanoCubulețe din șuncă de porc250 gValabil: 28 sept. – 4 oct.Necesită Lidl PlusLidl15,99 lei12,79 lei-20%51,16 lei/kg
Drag de RomâniaScăricică afumată, Drag de Româniaper 100 g, la vitrina cu servire asistatăValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour3,59 lei2,99 lei-16%
Gusturi BoiereștiCoaste afumate Gusturi Boierești/100gValabil: 1–7 oct.Profi5,15 lei4,29 lei-16%42,90 lei/kg
AgrolineCiolan afumat, Agrolineper 100 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour1,89 lei
KuljankaCarne de porc, gătit lent500 gValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl19,99 lei39,98 lei/kg

Oferte speciale: pachete și multi-cumpărare

Preț pentru pachet/set

Ofertă specială

Oferte din cataloagele magazinelor:

Informațiile despre oferte prezentate pe această pagină sunt generate printr-un proces automatizat de extragere a datelor din cataloagele publicate de lanțurile comerciale, verificat prin eșantion, nu în mod exhaustiv pentru fiecare ofertă în parte. Este posibil ca, în ciuda acestor verificări, unele informații să conțină erori sau să nu mai fie de actualitate. Pentru condițiile exacte ale unei oferte — preț, perioadă de valabilitate, disponibilitate — recomandăm consultarea catalogului original sau a paginii oficiale a lanțului comercial respectiv. Dacă identifici o informație incorectă, te rugăm să ne contactezi pentru a o putea corecta.