Detergent De Rufe — cele mai mari reduceri găsite acum

Magazine selectate: 9Nr. cataloage: 14Nr. oferte analizate: 89Ultima actualizare: 2 octombrie 2026

Dacă urmărești o reducere mare, 2 IN 1 Detergent lichid (Lidl) de la 34,99 lei (64% mai ieftin) este oferta cu reducerea cea mai mare găsită acum. Prețul de 34,99 lei la ozon+ Gel la Carrefour necesită ACT FOR GOOD — fără card, produsul poate fi cumpărat la preț întreg, fără reducere.

Detergent Lichid Și Gel

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
Dero2 IN 1 Detergent lichid60 de spălări 3 Llevănțică și iasomieValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl97,30 lei34,99 lei-64%11,66 lei/l
ArielDetergent lichid Mountain Spring 100 de spălări 4,5 L 1 L = 15,11 lei4,5 LMountain Spring 100 de spălăriValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl163,99 lei67,99 lei-59%15,11 lei/l
ArielDetergent lichid color160 de spălări 2 x 3,6 LValabil: 5–11 oct.Lidl248,99 lei119,79 lei-52%16,64 lei/l
Dero2ÎN1 Detergent lichid pentru rufe5 llevănțică & iasomie • 100 de utilizăriValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland99,89 lei59,89 lei-40%11,98 lei/l
OmoDetergent lichid100 de spălări, 5 L100 spălăriValabil: 28 sept. – 4 oct.Necesită Lidl PlusLidl99,99 lei59,99 lei-40%12,00 lei/l
ArielDetergent lichid de rufe Ariel mountain spring / touch of lenor 40 spălări / 35 spălări 1,8L / 1,575L / 2L40 spălări / 35 spălări 1,8L / 1,575L / 2Lmountain spring / touch of lenor 40 spălări / 35 spălăriValabil: 1–7 oct.Necesită Profi AppProfi77,59 lei45,99 lei-40%29,20 lei/l
PerwollDetergent lichid75 de spălări 3,75 Lpentru rufe negreValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl114,99 lei69,89 lei-39%18,64 lei/l
PerwollDetergent lichid pentru rufe black / color 80 de utilizări 4 l80 de utilizări 4 lValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland113,00 lei69,99 lei-38%17,50 lei/l
TorreDetergent gel pentru rufe80 de utilizări 3,6 l**floare de munte / lavandăValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland22,99 lei14,89 lei-35%4,14 lei/l
PerwollDETERGENT LICHID RUFE diverse sortimente, 3 ldiverse sortimente, 3 l60 spălăriValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny89,39 lei57,99 lei-35%19,33 lei/l
Sano MaximaDetergent gel concentrat pentru rufe, Sano Maxima Baby1 L, 20 spălăriValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour27,49 lei18,99 lei-30%18,99 lei/l
PerwollDetergent de rufe lichid pentru ţesături delicate, Perwoll 3 L, 60 spălări, diverse sortimente3 L, 60 spălări, diverse sortimenteValabil: 30 sept. – 13 oct.Necesită ACT FOR GOODCarrefour84,49 lei59,10 lei-30%19,70 lei/l
WooliteDetergent Lichid Pentru Rufe, Mix Colors/dark, 15 Sp., 900Ml15 SP., 900MLValabil: 1–7 oct.Mega Image26,77 lei18,74 lei-30%20,82 lei/l
TinoDetergent rufe lichid, Tino5 L, 160 spălăriValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour37,90 lei27,90 lei-26%5,58 lei/l
Deroozon+ Gel2 L, 40 spălări, diverse sortimenteDetergent rufe lichid, diverse sortimenteValabil: 30 sept. – 13 oct.Necesită ACT FOR GOODCarrefour46,69 lei34,99 lei-25%17,50 lei/l

Detergent Capsule

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
ArielDetergent de rufe Ariel arctic 70 capsule70 capsuleValabil: 1–7 oct.Profi69,99 lei-50%1,00 lei/buc
ArielDetergent de rufe Ariel arctic 70 capsule70 capsuleValabil: 1–7 oct.Profi135,97 lei69,99 lei-48%1,00 lei/buc
ArielGrandios Detergent Capsule Mountain Spring, 12 Caps.12 CAPS.Valabil: 1–7 oct.Necesită CARD CONNECTMega Image61,53 lei33,84 lei-45%2,82 lei/buc
ArielGRANDIOS Detergent capsule pentru rufe12 buc**Valabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland49,99 lei29,99 lei-40%
DeroDetergent rufe capsule, Dero15 capsule, 15 spălări, per pachetValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour37,49 lei22,50 lei-39%1,50 lei/buc
Bee CleanDetergent de rufe Bee Clean 30 capsule 125g30 capsule 125gValabil: 1–7 oct.Profi19,37 lei12,99 lei-33%103,92 lei/kg
ArielAllin1 Pods33 CAPS.Detergent Allin1 Pods, Mountain Spring/colorValabil: 1–7 oct.Mega Image100,50 lei70,35 lei-30%2,13 lei/buc
KlynoDetergent rufe capsule, Klyno75 capsule, 75 spălări, per pachetValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour56,49 lei41,90 lei-25%0,56 lei/buc
SanoDetergent rufe capsule, Sano40 capsule, 40 spălări, per pachetValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour66,49 lei49,79 lei-25%1,25 lei/buc
ArielDetergent capsule pentru rufe mountain spring color 85 de utilizări 85 buc85 de utilizări 85 bucValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland94,99 lei79,99 lei-15%
PersilDetergent rufe capsule, Persil100 spălări, 100 capsule, diverse sortimente, per pachetValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour79,90 lei0,80 lei/buc
Pro WashDetergent rufe capsule, Pro Wash78 capsule, 78 spălări, per pachetValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour59,90 lei0,77 lei/buc
Carrefour EssentialDetergent capsule pentru rufe Carrefour Essential20 buc., per pachetValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour19,45 lei
Eco PlanetDetergent capsule pentru rufe Eco Planet22 buc., per pachetValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour27,99 lei
FormilDetergent capsule48 buc.5 in 1 colorValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl46,99 lei

Detergent Pudră

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
DeroDetergent automat 2 in 1 80 de spălări 6 kg6 kg2 in 1 80 de spălări; 1 kg = 7,46 leiValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl89,49 lei44,75 lei-50%7,46 lei/kg
ArielDetergent Pudră Automat 1,3 Kg20 spălăriValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny36,99 lei26,69 lei-27%20,53 lei/kg
TorreDetergent de rufe pudră, Torre8 kg, 80 spălări, diverse sortimenteValabil: 30 sept. – 13 oct.Necesită ACT FOR GOODCarrefour39,49 lei29,41 lei-25%3,68 lei/kg
GrunwaldDetergent rufe pudră, Grunwald3 kgValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour26,49 lei19,99 lei-24%6,66 lei/kg
PersilDetergent rufe pudră, Persil8.25 kg, 110 spălăriValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour99,90 lei12,11 lei/kg
DeroDetergent automat 2 in 1 cu parfum de lavandă 8,25 kg8,25 kgValabil: 5–11 oct.Lidl64,49 lei7,82 lei/kg
DeroDetergent Automat 2 In1 Levanțică Și Iasomie 7,5 Kg100 spălăriValabil: 30 sept. – 6 oct.Penny79,99 lei10,67 lei/kg

Alte Tipuri De Detergent

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
Dero2în1 Detergent automat lavandă100 de utilizări 7,5 kgValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland111,00 lei59,99 lei-45%8,00 lei/kg
Chanteclair1.26 LDetergent lichid Bicarbonat / Marsiglia / Mosc AlbValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella23,99 lei17,99 lei-25%14,28 lei/l
LexDetergent de rufe pentru ţesături delicate, Lex 2.2 L, 40 spălări, diverse sortimente2.2 L, 40 spălări, diverse sortimente1 Buc. = 1XValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour24,99 lei19,99 lei-20%9,09 lei/l
AseviDetergent de rufe pentru ţesături delicate, Asevi 1.5 L, 37 spălări1.5 L, 37 spălări1 Buc. = 1XValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour20,99 lei16,79 lei-20%11,19 lei/l
Dr. BeckmannDetergent bandă, Dr. Beckmann25 benzi, 25 spălări, diverse sortimenteValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour24,90 lei
Detergent Rufe 1L1 lValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour5,90 lei5,90 lei/l
Ace BoosterSoluție pete, Ace Booster 2.45 L, diverse sortimente2.45 L, diverse sortimentediverse sortimenteValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour29,99 lei12,24 lei/l
ArielDetergent automat ARIEL65 buc, diverse sortimenteValabil: 1–14 oct.Supeco59,99 lei0,93 lei/buc
SavexDetergent automat SAVEX9 kg, 112 spălări, diverse sortimenteValabil: 1–14 oct.Supeco70,99 lei7,89 lei/kg

Oferte speciale: pachete și multi-cumpărare

Al doilea produs, la jumătate de preț

Preț pentru pachet/set

Ofertă specială

  • PerwollCarrefourCumpără produse Perwoll în valoare de 75 LEI, scanează codul Act for Good și deblochează voucher în valoare de 10 LEI10 LEIValabil: 30 sept. – 13 oct.

Oferte din cataloagele magazinelor:

Informațiile despre oferte prezentate pe această pagină sunt generate printr-un proces automatizat de extragere a datelor din cataloagele publicate de lanțurile comerciale, verificat prin eșantion, nu în mod exhaustiv pentru fiecare ofertă în parte. Este posibil ca, în ciuda acestor verificări, unele informații să conțină erori sau să nu mai fie de actualitate. Pentru condițiile exacte ale unei oferte — preț, perioadă de valabilitate, disponibilitate — recomandăm consultarea catalogului original sau a paginii oficiale a lanțului comercial respectiv. Dacă identifici o informație incorectă, te rugăm să ne contactezi pentru a o putea corecta.