Oferte Mezeluri din cataloagele publicate recent

Magazine selectate: 10Nr. cataloage: 18Nr. oferte analizate: 138Ultima actualizare: 2 octombrie 2026

Cea mai mare reducere din cataloagele publicate recent e la Cârnați stick (Kaufland) — -45% (9,15 lei → 4,99 lei). Produsul Cârnați Silezia la Lidl are un preț special doar în perioada 08.10.2026–11.10.2026 — o valabilitate diferită de restul catalogului din care provine. Ofertele fără o asemenea mențiune explicită preiau automat valabilitatea propriului catalog. Ai ACT FOR GOOD? Cârnaţi cabanos Caroli la Carrefour e la 10,09 lei doar cu cardul activat.

Salam

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
Cris-timSalam Săsesc 250 g250 gValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella16,99 lei9,99 lei-41%39,96 lei/kg
DulanoSalam din carne de porc, feliat150 gValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl8,99 lei5,39 lei-40%35,93 lei/kg
Cămara NoastrăSalam ardelenesc400 gValabil: 8–11 oct.Lidl16,69 lei10,99 lei-34%27,48 lei/kg
PikokSalam Victoria, feliat100 g93% carneValabil: 8–11 oct.Lidl3,69 lei2,49 lei-32%24,90 lei/kg
Cris-timSalam Sibiu feliat100 gValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella9,99 lei6,99 lei-30%69,90 lei/kg
Cris-TimSalam Săsesc Cris-Tim mini350gValabil: 1–7 oct.Profi17,89 lei12,79 lei-28%36,54 lei/kg
Cris-timSalam Rustic feliat100 gValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella5,49 lei3,99 lei-27%39,90 lei/kg
Cris-timSalam Sinaia350 gValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella26,99 lei19,99 lei-26%57,11 lei/kg
Carrefour ExtraSalam Chorizo feliat, Carrefour Extra100 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour12,29 lei8,99 lei-26%89,90 lei/kg
CaroliSalam din Casa Carolistilor600gValabil: 1–7 oct.Profi25,79 lei18,99 lei-26%31,65 lei/kg
Cris-timSalam Bănăţean feliat100 gValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella7,99 lei5,99 lei-25%59,90 lei/kg
BaroniSalam Victoria800 gValabil: 5–11 oct.Necesită Lidl PlusLidl19,99 lei14,99 lei-25%18,74 lei/kg
Cris-TimSalam Sinaia350gValabil: 1–7 oct.Profi25,29 lei18,99 lei-24%62,83 lei/kg
Cris-timSalam Sinaia feliat100 gValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella7,79 lei5,99 lei-23%59,90 lei/kg
Salam Haiducesc400 gValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland14,75 lei11,49 lei-22%28,73 lei/kg

Cârnați, Crenvurști Și Mici

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
K ClassicCârnați stick120gclassic / de pui / chilliValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland9,15 lei4,99 lei-45%41,58 lei/kg
Cârnaţi Olteneşti350 g 28,54 lei/kgValabil: 30 sept. – 6 oct.Penny14,19 lei9,99 lei-29%28,54 lei/kg
MedaCrenwurști cu piept de pui 100 g100 gCrenwurști cu piept de puiValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland4,99 lei3,69 lei-26%36,90 lei/kg
CaroliCârnaţi cabanos Caroli270 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Necesită ACT FOR GOODCarrefour13,49 lei10,09 lei-25%37,37 lei/kg
BaroniCrenvurşti de pui 1 kg1 kgValabil doar 08.10.2026–11.10.2026Lidl15,99 lei11,99 lei-25%11,99 lei/kg
WauCarnati Plescoi, 250G250GValabil doar 05.10.2026–07.10.2026Mega Image21,39 lei16,04 lei-25%64,16 lei/kg
CaroliCrenvurști Caroli cu piept de pui Familia/100gValabil: 1–7 oct.Profi3,90 lei2,89 lei-25%28,90 lei/kg
Cris-timCârnaţi Grătărescu260 gValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella16,99 lei12,99 lei-24%49,96 lei/kg
Cris-timCârnaţi Sticks170 gValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella16,99 lei12,99 lei-24%76,41 lei/kg
CaroliCârnați măcelărești Caroli/100gValabil: 1–7 oct.Profi5,80 lei4,39 lei-24%43,90 lei/kg
Cârnaţi din pulpă de porc kgValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland28,50 lei21,99 lei-22%
AldisCârnăciori proaspeți picanți 500 g500 gValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită Kaufland Card XTRAKaufland18,99 lei14,99 lei-21%29,98 lei/kg
BaroniCârnați Oltenești 400 g400 gValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl13,99 lei10,99 lei-21%27,47 lei/kg
Matache Măcelaruper kgCârnaţi DurduluiValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella49,90 lei39,90 lei-20%
FortzosoCârnaçiori Săseşti100 gValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella7,49 lei5,99 lei-20%59,90 lei/kg
PikokCârnați Silezia90% carne per 100 gValabil doar 08.10.2026–11.10.2026Lidl2,19 lei

Șuncă, Mușchi Și Bacon

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
AldisȘuncă din piept de pui500 gValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland23,99 lei15,99 lei-33%31,98 lei/kg
Cămara NoastrăMușchi de porc feliat 150 g150 gValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl8,99 lei5,99 lei-33%39,93 lei/kg
PikokȘuncă din piept de pui500 gValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl16,29 lei10,99 lei-32%21,98 lei/kg
SissiȘuncă din pulpă de porc, Sissiper 100 g, la vitrina cu servire asistatăValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour6,09 lei4,39 lei-27%
AldisBacon premium feliat, Aldis100 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Necesită ACT FOR GOODCarrefour9,99 lei7,49 lei-25%74,90 lei/kg
PikokŞuncă de porc, feliată200 gValabil: 5–11 oct.Necesită Lidl PlusLidl6,99 lei5,49 lei-21%27,45 lei/kg
Cămara NoastrăMușchi țigănesc, feliat 150 g150 gfeliatValabil doar 08.10.2026–11.10.2026Lidl9,49 lei7,49 lei-21%49,93 lei/kg
Cris-TimȘunculiță țărănească afumată, Cris-Tim300 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour16,79 lei13,39 lei-20%44,63 lei/kg
MedaMușchi țigănesc, Medaper 100 g, la vitrina cu servire asistatăValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour6,39 lei5,09 lei-20%
ReinertMușchi file, crud-uscat, Reinert80 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour10,49 lei8,29 lei-20%103,63 lei/kg
NegroniȘuncă Coppa, Negroni100 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour31,99 lei25,29 lei-20%252,90 lei/kg
AldisCostiță afumată, Aldis250 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour19,49 lei15,49 lei-20%61,96 lei/kg
CaroliKaizer extra, Caroliper 100 g, la vitrina cu servire asistatăValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour6,10 lei4,85 lei-20%
Cris-TimȘuncă Praga Cris-Tim/100gValabil: 1–7 oct.Profi4,40 lei3,49 lei-20%34,90 lei/kg
PikokBacon de porc, afumat, feliat 200 g200 gafumat, feliatValabil doar 08.10.2026–11.10.2026Lidl10,99 lei8,99 lei-18%44,95 lei/kg

Alte Mezeluri

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
BaroniParizer feliat diverse sortimente 200 g200 gdiverse sortimenteValabil doar 08.10.2026–11.10.2026Lidl4,85 lei3,49 lei-28%17,45 lei/kg
NegroniAperitiv mixt, Negroni120 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour37,49 lei28,99 lei-22%241,58 lei/kg
AldisSpecialitate cu piept de pui, Aldisper 100 g, la vitrina cu servire asistatăValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour6,00 lei4,79 lei-20%
Szekely FalatRuladă de curcan, Szekely Falat100 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour23,99 lei18,99 lei-20%189,90 lei/kg
MedaParizer cu piept de pui, Medaper 100 g, la vitrina cu servire asistatăValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour3,89 lei3,09 lei-20%
ItaliamoMortadella cu fistic700 gValabil: 5–11 oct.Necesită Lidl PlusLidl24,99 lei19,99 lei-20%28,56 lei/kg
ItaliamoGuanciale 300 g300 gValabil: 5–11 oct.Necesită Lidl PlusLidl23,99 lei19,99 lei-17%66,64 lei/kg
SimplParier cu carne de porc, Simpl1 kgValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour7,79 lei6,59 lei-15%6,59 lei/kg
BaroniParizer cu carne de porc și ardei 1 kg1 kgValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl8,19 lei6,99 lei-14%6,99 lei/kg
Cris-timParizer țărănesc de porc100 gValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland2,74 lei2,39 lei-12%23,90 lei/kg

Oferte speciale: pachete și multi-cumpărare

Al doilea produs, la jumătate de preț

Preț pentru pachet/set

Ofertă specială

Oferte din cataloagele magazinelor:

Informațiile despre oferte prezentate pe această pagină sunt generate printr-un proces automatizat de extragere a datelor din cataloagele publicate de lanțurile comerciale, verificat prin eșantion, nu în mod exhaustiv pentru fiecare ofertă în parte. Este posibil ca, în ciuda acestor verificări, unele informații să conțină erori sau să nu mai fie de actualitate. Pentru condițiile exacte ale unei oferte — preț, perioadă de valabilitate, disponibilitate — recomandăm consultarea catalogului original sau a paginii oficiale a lanțului comercial respectiv. Dacă identifici o informație incorectă, te rugăm să ne contactezi pentru a o putea corecta.