Oferte Ciocolată din cataloagele publicate recent

Magazine selectate: 9Nr. cataloage: 11Nr. oferte analizate: 57Ultima actualizare: 2 octombrie 2026

Cea mai mare reducere din cataloagele publicate recent e la Ciocolată Cu Lapte (Penny) — -36% (18,99 lei → 11,99 lei). Ai Lidl Plus? Batoane Croccantini cu ciocolată la Lidl e la 9,99 lei doar cu cardul activat.

Tablete Și Alte Sortimente

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
LacmiCiocolată Cu Laptediverse sortimente, 235 g și 295 gValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny18,99 lei11,99 lei-36%
PoianaCiocolată cu lapte diverse sortimente 80 g - 90 g80 g - 90 gdiverse sortimenteValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland6,59 lei4,99 lei-24%
KinderSurprise Ou de ciocolată pentru fete/ băieți 20 gValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella6,49 lei5,09 lei-22%
Fin CarréCiocolată cu lapte cu alune întregi100 gValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl6,99 lei5,49 lei-21%54,90 lei/kg
KandiaCiocolată Amăruie 80%80 gValabil: 30 sept. – 6 oct.Penny8,95 lei6,99 lei-21%87,38 lei/kg
HeidiCiocolată amăruie Heidi diverse sortimente 80g / 50gdiverse sortimente 80g / 50gValabil: 1–7 oct.Profi14,55 lei11,49 lei-21%
LindtCiocolată Lindt Extra Creamy80 g, diverse sortimenteValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour17,99 lei14,39 lei-20%179,88 lei/kg
HeidiTabletă de ciocolată, Heidi Dark80 g, diverse sortimenteValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour14,89 lei11,89 lei-20%148,63 lei/kg
Carrefour ExtraCoacăze în ciocolată, Carrefour Extra80 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour7,49 lei5,99 lei-20%74,88 lei/kg
MilkaMix De Ciocolată Cu Lapte, 95G95GValabil: 1–7 oct.Necesită CARD CONNECTMega Image15,99 lei12,79 lei-20%134,63 lei/kg
KinderHappy Hippo104 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour16,99 lei14,39 lei-15%138,37 lei/kg
CasaliOriginal Rum-Kokos100 gBomboane cu rom și cocos/ ciocolată albă și cocos/ alune și cocosValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour14,49 lei12,29 lei-15%122,90 lei/kg
LacmiTableta ciocolată, Lacmi87/90/100 g, diverse sortimenteValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour7,99 lei6,79 lei-15%
ChocolaJeleuri În Ciocolatădiverse sortimente, 190 gValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny8,29 lei7,29 lei-12%38,37 lei/kg
Ritter SportCiocolată Proteică alune de pădure/ arahide 75 g75 galune de pădure/ arahideValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland16,99 lei226,53 lei/kg
ProxiTABLETĂ AMĂRUIE Proxi100gamaruie / lapteValabil: 1–7 oct.Profi2,35 lei23,50 lei/kg

Batoane De Ciocolată

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
LionBaton diverse sortimente 41 g - 42 g41 g - 42 gdiverse sortimenteValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland3,55 lei2,39 lei-32%
LionBaton De Ciocolată 2 Pack2 PACK 60 gValabil: 30 sept. – 6 oct.Penny5,19 lei3,49 lei-32%58,17 lei/kg
FăgărașCel Mare Baton Stafide Și RomROM 45 gValabil: 30 sept. – 6 oct.Penny2,59 lei1,99 lei-23%
Baton de ciocolată Snickers/Twix/Mars50/51 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour4,39 lei3,49 lei-20%
Batonul Copilăriei Cacao & Vanilla100 gValabil: 30 sept. – 6 oct.Penny4,05 lei3,29 lei-18%32,90 lei/kg
ItaliamoBatoane Croccantini cu ciocolată150 gciocolată neagră / lapteValabil: 5–11 oct.Necesită Lidl PlusLidl11,99 lei9,99 lei-17%66,60 lei/kg
KinderNapolitană cu ciocolată albă/ cacao, Kinder Bueno117 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour10,45 lei89,32 lei/kg
Fin CarréCiocolată cu lapte cu alune întregi100 gValabil: 5–11 oct.Lidl6,99 lei69,90 lei/kg
KinderBatoane de ciocolată cu cremă lapte300 gcu cremă lapteValabil: 5–11 oct.Lidl15,99 lei53,30 lei/kg
TwixBatoane cu caramel75 gValabil: 5–11 oct.Lidl4,39 lei58,54 lei/kg
MarsBaton de ciocolată caramel și nuga70 gValabil: 5–11 oct.Lidl4,39 lei62,72 lei/kg
SnickersBaton de ciocolată cu alune75 gValabil: 5–11 oct.Lidl4,39 lei58,54 lei/kg
HalloweenMix Mini batoane de ciocolată500 gValabil: 5–11 oct.Lidl19,99 lei39,98 lei/kg
KinderCHOCO FRESH Prăjituri cu cremă de lapte5 x 20,5 gValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl12,89 lei
MINIS MIX Minibatoane ciocolată400 gValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl24,39 lei60,98 lei/kg

Praline Și Bomboane De Ciocolată

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
ToffifeePraline Cu Alune, Nuga Și Caramel, Acoperite Cu Ciocolată Albă, 125G125GValabil: 1–7 oct.Necesită DOAR CU CARD CONNECTMega Image13,83 lei8,99 lei-35%71,92 lei/kg
RaffaelloPraline crocante cu nucă de cocos și migdale 230 gValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella29,99 lei19,99 lei-33%86,91 lei/kg
Elit Gourmet CollectionTrufe Din Ciocolata Neagră, Albă Și Cu Lapte, 225G225GValabil: 1–7 oct.Mega Image45,99 lei34,49 lei-25%153,29 lei/kg
M&mArahide Învelite În Ciocolată / Bombonele De Ciocolată82 gValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny7,99 lei5,99 lei-25%73,05 lei/kg
Ferrero RocherPraline 16 bomboane 200gValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella34,99 lei29,99 lei-14%149,95 lei/kg
RoshenPraline de ciocolată, Roshen Chocolateria194 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour23,29 lei120,05 lei/kg
Ferrero RocherPraline100 gValabil: 5–11 oct.Lidl14,49 lei144,90 lei/kg

Oferte speciale: pachete și multi-cumpărare

Al doilea produs, la jumătate de preț

Preț pentru pachet/set

Ofertă specială

Oferte din cataloagele magazinelor:

Informațiile despre oferte prezentate pe această pagină sunt generate printr-un proces automatizat de extragere a datelor din cataloagele publicate de lanțurile comerciale, verificat prin eșantion, nu în mod exhaustiv pentru fiecare ofertă în parte. Este posibil ca, în ciuda acestor verificări, unele informații să conțină erori sau să nu mai fie de actualitate. Pentru condițiile exacte ale unei oferte — preț, perioadă de valabilitate, disponibilitate — recomandăm consultarea catalogului original sau a paginii oficiale a lanțului comercial respectiv. Dacă identifici o informație incorectă, te rugăm să ne contactezi pentru a o putea corecta.