Oferte Bere din cataloagele publicate recent

Magazine selectate: 9Nr. cataloage: 14Nr. oferte analizate: 133Ultima actualizare: 2 octombrie 2026

Cea mai mare reducere din cataloagele publicate recent e la Bere Blondă, 2.25L (Mega Image) — -40% (13,29 lei → 7,97 lei). Produsul Bere blondă la Lidl are un preț special doar în perioada 03.10.2026–04.10.2026 — o valabilitate diferită de restul catalogului din care provine. Ofertele fără o asemenea mențiune explicită preiau automat valabilitatea propriului catalog. Ai ACT FOR GOOD? Bere Grivita la Carrefour e la 3,49 lei doar cu cardul activat.

Bere

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
CiucăsBere Blondă, 2.25LBERE BLONDĂ, 2.25LValabil: 1–7 oct.Necesită DOAR CU CARD CONNECTMega Image13,29 lei7,97 lei-40%3,54 lei/l
Peroni Nastro Azzurro6 x 0,33 lBere blondă 5,1% alcoolValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland32,45 lei19,99 lei-38%
Ciucaş2 x 2,25 lBere blondă 4,6% alcoolValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland20,99 lei12,99 lei-38%
TuborgBere blondă0,75 Lalc. 5% vol.Valabil: 5–11 oct.Necesită Lidl PlusLidl7,49 lei4,59 lei-38%6,12 lei/l
CaraimanBere blondă 4,6% alcool 0,5 l0,5 lBere blondă 4,6% alcoolValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland3,99 lei2,49 lei-37%4,98 lei/l
BergenbierBere blondă6 x 0,33 Lalc. 5% vol.Valabil doar 03.10.2026–04.10.2026Necesită Lidl PlusLidl25,59 lei16,15 lei-37%
CiucaşBere Blondă 2,25 L2,25 l4,6% alcoolValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny12,49 lei7,79 lei-37%3,46 lei/l
UrsusBLACK Bere brună6% alcool 0,5 lValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland5,49 lei3,49 lei-36%6,98 lei/l
Stella Artois0,66 lBere blondă 5% alcoolValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland9,99 lei6,49 lei-35%9,83 lei/l
Peroni Nastro AzzurroBere blondă5,1% alcool 0,5 lValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland6,15 lei3,99 lei-35%7,98 lei/l
MadriBere blondă 4,6% alcool 0,5 l0,5 lBere blondă 4,6% alcoolValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland4,59 lei2,99 lei-34%5,98 lei/l
NeumarktPachet bere Neumarkt 5+1x0,5L 3L5+1x0,5L 3LValabil: 1–7 oct.Profi21,43 lei13,99 lei-34%4,66 lei/l
Beck'sBere blondă0,75 Lalc. 5% vol.Valabil: 5–11 oct.Necesită Lidl PlusLidl8,99 lei5,99 lei-33%7,99 lei/l
NeumarktBere Blondă500 mlvaloare garanție: 0,50 leiValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny3,89 lei2,59 lei-33%5,18 lei/l
Beck'sBere Blondă6x500 mlValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny25,45 lei16,99 lei-33%6,80 lei/l
GrivitaBere Grivita0.33 L, clasic/campionat/aniversarValabil: 30 sept. – 13 oct.Necesită ACT FOR GOODCarrefour3,99 lei3,49 lei-12%10,58 lei/l
ArgusBere blondă Premium2 lalc. 5% vol.Valabil: 28 sept. – 4 oct.Necesită Lidl PlusLidl6,29 lei5,29 lei-15%2,65 lei/l

Bere Fără Alcool

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
CiucRADLER Amestec limonadă şi bere fără alcool diverse sortimente 0,5 l0,5 lValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită Kaufland Card XTRAKaufland4,59 lei2,99 lei-34%5,98 lei/l
PeroniAmestec bere fără alcool și suc arancia / limone / raspberry&mint 0,5 l0,5 lAmestec bere fără alcool și suc arancia / limone / raspberry&mintValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland5,99 lei3,99 lei-33%7,98 lei/l
UrsusCooler0,5 LMix de bere fără alcool cu suc de grepfrut / de lămâieValabil: 28 sept. – 4 oct.Necesită Lidl PlusLidl4,79 lei3,19 lei-33%6,38 lei/l
HeinekenBere fără alcoolBere fără alcool 0,5 lValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland6,59 lei4,49 lei-31%8,98 lei/l
BergenbierBere blondă fără alcool 0,5 lfără alcool 0,5 lValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland4,35 lei2,99 lei-31%5,98 lei/l
FreshBere Fără Alcool Cu Suc De Fructe4 x 500 mlzmeură şi afineValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny18,89 lei12,99 lei-31%6,50 lei/l
Stella ArtoisBere fără alcool 0,5 l0,5 lBere fără alcoolValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland6,99 lei4,99 lei-28%9,98 lei/l
BergenbierBere fără alcool doză0,5 L SGRValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella4,59 lei3,49 lei-24%6,98 lei/l
PerlenbacherBere blondă fără alcool0,5 Lfără alcoolValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl2,49 lei1,99 lei-20%3,98 lei/l
CiucBere fără alcool Ciuc Radler4 x 0.5 L, diverse sortimente, per pachetValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour18,45 lei15,89 lei-13%
UrsusBere Fără Alcool6x500 mlValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny23,45 lei20,99 lei-10%8,40 lei/l
AlbrauBere fără alcool cu arome ALBRAU Breeze 0.5 L, grapefruit/ fructe de pădure/ lămâie0.5 Lgrapefruit/ fructe de pădure/ lămâieValabil: 1–14 oct.Supeco2,49 lei4,98 lei/l
AlbrauBere blondă fără alcool ALBRAU 0.5 L0.5 LValabil: 1–14 oct.Supeco1,99 lei3,98 lei/l
PaulanerBere albă nefiltrată fără alcool PAULANER WEISSBIER 0.5 L0.5 LValabil: 24 sept. – 7 oct.Supeco7,49 lei14,98 lei/l

Oferte speciale: pachete și multi-cumpărare

Al doilea produs, la jumătate de preț

Preț pentru pachet/set

Oferte din cataloagele magazinelor:

Informațiile despre oferte prezentate pe această pagină sunt generate printr-un proces automatizat de extragere a datelor din cataloagele publicate de lanțurile comerciale, verificat prin eșantion, nu în mod exhaustiv pentru fiecare ofertă în parte. Este posibil ca, în ciuda acestor verificări, unele informații să conțină erori sau să nu mai fie de actualitate. Pentru condițiile exacte ale unei oferte — preț, perioadă de valabilitate, disponibilitate — recomandăm consultarea catalogului original sau a paginii oficiale a lanțului comercial respectiv. Dacă identifici o informație incorectă, te rugăm să ne contactezi pentru a o putea corecta.