Pagina principală Top Oferte Bere, Vin Și Băuturi Alcoolice Băuturi Spirtoase Băuturi Spirtoase — cele mai mari reduceri găsite acum Magazine selectate: 9Nr. cataloage: 11Nr. oferte analizate: 60Ultima actualizare: 2 octombrie 2026
Whisky Produs Magazin Preț Reducere Preț/unitate Jameson Whisky, 0.7L0.7 L Valabil: 1–7 oct. Necesită DOAR CU CARD CONNECT Mega Image 90,99 lei 68,24 lei -25% 97,49 lei/l Bellevoye Whisky Blue Triple Malt, 700 ml700 ml Valabil: 1–31 oct. Mega Image 213,59 lei -25% 305,13 lei/l Jameson Irish Whiskey 40% alcool 1 l1 l Valabil: 30 sept. – 6 oct. Necesită Kaufland Card XTRA Kaufland 119,90 lei 89,99 lei -24% 89,99 lei/l J&B Rare Whisky J&B Rare 700ml700ml Valabil: 1–7 oct. Profi 73,79 lei 55,99 lei -24% 79,99 lei/l Jameson Irish Whiskey0,7 L alc. 40% vol. Valabil: 5–11 oct. Necesită Lidl Plus Lidl 89,99 lei 69,99 lei -22% 99,99 lei/l Ballantine's Whisky Sweet Blend, 700Ml700ML *Garanție Ambalaj 0,50 Lei/buc. Valabil: 1–7 oct. Mega Image 79,99 lei 62,39 lei -22% 89,13 lei/l Evan Williams Whisky EVAN WILLIAMS BLACK 0.7 L0.7 L Valabil: 1–14 oct. Supeco 89,99 lei 69,99 lei -22% 99,99 lei/l Queen Margot Blended Scotch Whisky0,7 L învechit 3 ani alc. 40% vol. Valabil: 5–11 oct. Necesită Lidl Plus Lidl 44,99 lei 35,99 lei -20% 51,41 lei/l J&b Whiskey0,7 L alc. 40% vol. Valabil: 5–11 oct. Necesită Lidl Plus Lidl 68,39 lei 55,99 lei -18% 79,99 lei/l Jim Beam Whiskey700 ml Valabil: 30 sept. – 6 oct. Necesită PENNY CARD Penny 69,49 lei 57,99 lei -16% 82,84 lei/l Ballantine’s Whisky Ballantine’svol. 40%, 0.7 L Valabil: 30 sept. – 13 oct. Carrefour 51,99 lei 74,27 lei/l Jameson Whisky Jamesonvol. 40%, 1 L Valabil: 30 sept. – 13 oct. Carrefour 99,90 lei 99,90 lei/l Jack Daniel's Whisky0.5 L Valabil: 1–15 oct. La Doi Pași 70,99 lei 141,98 lei/l
Vodcă Produs Magazin Preț Reducere Preț/unitate Stalinskaya Music275 ml diverse sortimente Valabil: 30 sept. – 6 oct. Necesită PENNY CARD Penny 7,39 lei 5,99 lei -18% 21,78 lei/l Stalinskaya Votca0,5 L alc. 40% vol. Valabil: 5–11 oct. Necesită Lidl Plus Lidl 33,99 lei 27,99 lei -17% 55,98 lei/l Absolut Vodka, 0,7L0,7L *Garanție Ambalaj 0,50 Lei/buc. Valabil: 1–7 oct. Mega Image 72,99 lei 60,58 lei -17% 86,54 lei/l Finlandia Vodka0.2 L Valabil: 1–15 oct. La Doi Pași 17,39 lei 86,95 lei/l Finlandia Vodka FINLANDIA 0.7 L, 40% alcool0.7 L Valabil: 1–14 oct. Supeco 54,99 lei 78,56 lei/l
Rom Produs Magazin Preț Reducere Preț/unitate Don Papa Rom Masskara 40% alcool 0,7 l0,7 l Valabil: 30 sept. – 6 oct. Kaufland 189,90 lei 119,90 lei -36% 171,29 lei/l Havana Club Rom 3 ani 40% 0,7 L SGR Valabil: 24 sept. – 7 oct. Annabella 90,29 lei 59,49 lei -34% 84,99 lei/l Captain Morgan Rom brun Black Spiced 40% alcool 0,7 l0,7 l Black Spiced Valabil: 30 sept. – 6 oct. Necesită Kaufland Card XTRA Kaufland 89,99 lei 59,99 lei -33% 85,70 lei/l Captain Morgan Rom aromatizat Tiki 25% alcool 0,7 l0.7 l Valabil: 30 sept. – 6 oct. Kaufland 84,99 lei 57,99 lei -31% 82,84 lei/l Embargo Rom añejo, 700 ml700 ml Valabil: 1–31 oct. Mega Image 221,17 lei -25% 315,96 lei/l Havana Club Băutură spirtoasă pe bază de rom0,7 L alc. 35% vol. Valabil: 5–11 oct. Necesită Lidl Plus Lidl 89,99 lei 69,99 lei -22% 99,99 lei/l Bacardi Rom Spiced, 0,7L0,7L *Garanție Ambalaj 0,50 Lei/buc. Valabil: 1–7 oct. Mega Image 73,49 lei 62,47 lei -15% 89,24 lei/l Planteray Rom Planteray Original Darkvol. 40%, 0.7 L Valabil: 30 sept. – 13 oct. Carrefour 77,90 lei 111,29 lei/l Captain Morgan Rom CAPTAIN MORGAN Spiced Gold 0.7 L, 35% alcool0.7 L Valabil: 1–14 oct. Supeco 59,99 lei 85,70 lei/l
Gin Produs Magazin Preț Reducere Preț/unitate Malfy Gin limone / originale 41% alcool 0,71 l**0,71 l** limone / originale 41% alcool Valabil: 30 sept. – 6 oct. Kaufland 189,90 lei 99,99 lei -47% 140,83 lei/l Beefeater Gin 40%0,7 L SGR Valabil: 24 sept. – 7 oct. Annabella 83,99 lei 59,49 lei -29% 84,99 lei/l Wembley Dry Gin / Pink Ginalc. 40% / 37,5% vol. 0,7 L 1 L = 55,41 lei Valabil: 5–11 oct. Necesită Lidl Plus Lidl 53,99 lei 38,79 lei -28% 55,41 lei/l Beefeater London Dry Gin700 ml Valabil: 30 sept. – 6 oct. Necesită PENNY CARD Penny 79,59 lei 59,99 lei -24% 85,70 lei/l Bombay Gin Sapphire 40% alcool 0,7 l0,7 l Valabil: 30 sept. – 6 oct. Kaufland 89,99 lei 69,99 lei -22% 99,99 lei/l Siginia Gin Sole Rosso / Stella Notte 40% alcool 0,7 l**0,7 l** Sole Rosso / Stella Notte 40% alcool Valabil: 30 sept. – 6 oct. Kaufland 123,90 lei 99,89 lei -19% 142,70 lei/l Wembley Gin, 0,7L0,7L *Garanție Ambalaj 0,50 Lei/buc. Valabil: 1–7 oct. Mega Image 55,49 lei 47,17 lei -15% 67,39 lei/l Wembley Gin Strawberry, 0,7L0,7L *Garanție Ambalaj 0,50 Lei/buc. Valabil: 1–7 oct. Mega Image 55,19 lei 46,91 lei -15% 67,01 lei/l Wembley Quince Gutuie, 37,5%, 0,7L0,7L *Garanție Ambalaj 0,50 Lei/buc. Valabil: 1–7 oct. Mega Image 57,17 lei 48,59 lei -15% 69,41 lei/l Wembley Gin, 0,7L0,7L *Garanție Ambalaj 0,50 Lei/buc. Valabil: 1–7 oct. Mega Image 107,77 lei 91,60 lei -15% 130,86 lei/l
Brandy, Vinars Și Pălincă Produs Magazin Preț Reducere Preț/unitate Zarea 5* Băutură spirtoasă0,7 L Valabil: 5–11 oct. Necesită Lidl Plus Lidl 46,49 lei 37,99 lei -18% 54,27 lei/l Alexandrion 7* Băutură spirtoasă 40% alcool 0,7 l0,7 l Valabil: 30 sept. – 6 oct. Necesită Kaufland Card XTRA Kaufland 75,99 lei 62,99 lei -17% 89,99 lei/l Metaxa Băutură spirtoasă Metaxa 5 stele 38% alcool 500ml500ml Valabil: 1–7 oct. Profi 48,49 lei 42,99 lei -11% 85,98 lei/l Alexandrion Brandy Alexandrion 7*vol. 40%, 0.7 L Valabil: 30 sept. – 13 oct. Carrefour 69,99 lei 99,99 lei/l Vecchia Romagna Brandy VECCHIA ROMAGNA 700 ml, 38% alcool700 ml Valabil: 1–14 oct. Supeco 65,99 lei 94,27 lei/l Bardar Vinars Divin BARDAR 5 Ani 0.5 L, 40% alcool0.5 L Valabil: 1–14 oct. Supeco 34,99 lei 69,98 lei/l
Lichior Și Aperitiv Produs Magazin Preț Reducere Preț/unitate Aperol Aperitiv0,7 L SGR Valabil: 24 sept. – 7 oct. Annabella 81,89 lei 54,49 lei -33% 77,84 lei/l Aperol Aperitiv 11% alcool 0,7 l0,7 l Valabil: 30 sept. – 6 oct. Kaufland 76,89 lei 54,99 lei -28% 78,56 lei/l Disaronno Lichior 28% alcool 0,7 l0.7 l Valabil: 30 sept. – 6 oct. Kaufland 105,90 lei 75,99 lei -28% 108,56 lei/l Campari Bitter0,7 L SGR Valabil: 24 sept. – 7 oct. Annabella 105,99 lei 77,99 lei -26% 111,41 lei/l Cinzano VERMUT Bianco / Rosso 15% / 14,4% alcool 0,75 l**0,75 l** Bianco / Rosso 15% / 14,4% alcool Valabil: 30 sept. – 6 oct. Kaufland 46,99 lei 34,99 lei -25% 46,65 lei/l Milcov Băutură Spirtoasă500 ml Valabil: 30 sept. – 6 oct. Necesită PENNY CARD Penny 23,99 lei 17,99 lei -25% 35,98 lei/l Scavi & Ray Limoncello 25% alcool 0,7 l0.7 l Valabil: 30 sept. – 6 oct. Kaufland 67,99 lei 54,99 lei -19% 78,56 lei/l Aperol Aperitiv Aperolvol. 11%, 1 L Valabil: 30 sept. – 13 oct. Carrefour 75,59 lei 75,59 lei/l Campari Aperitiv Camparivol. 25%, 0.7 L Valabil: 30 sept. – 13 oct. Carrefour 72,90 lei 104,14 lei/l Italiamo Băutură răcoritoare aperitiv6 x 98 ml rosso / biondo Valabil: 5–11 oct. Lidl 9,99 lei 16,99 lei/l Italiamo Băutură răcoritoare aperitiv, Cedrata4 x 0,2 L Valabil: 5–11 oct. Lidl 16,99 lei 21,24 lei/l Bailey's Lichior BAILEY'S 0.7 L, 17% alcool0.7 L Valabil: 1–14 oct. Supeco 69,99 lei 99,99 lei/l Jagermeister Lichior plante JAGERMEISTER 0.7 L, 35% alcool0.7 L Valabil: 1–14 oct. Supeco 57,99 lei 82,84 lei/l
Oferte speciale: pachete și multi-cumpărare Oferte din cataloagele magazinelor: Informațiile despre oferte prezentate pe această pagină sunt generate printr-un proces automatizat de extragere a datelor din cataloagele publicate de lanțurile comerciale, verificat prin eșantion, nu în mod exhaustiv pentru fiecare ofertă în parte. Este posibil ca, în ciuda acestor verificări, unele informații să conțină erori sau să nu mai fie de actualitate. Pentru condițiile exacte ale unei oferte — preț, perioadă de valabilitate, disponibilitate — recomandăm consultarea catalogului original sau a paginii oficiale a lanțului comercial respectiv. Dacă identifici o informație incorectă, te rugăm să ne contactezi pentru a o putea corecta.