Oferte Carne De Pui din cataloagele publicate recent

Magazine selectate: 9Nr. cataloage: 15Nr. oferte analizate: 48Ultima actualizare: 2 octombrie 2026

Cea mai mare reducere din cataloagele publicate recent e la Aripi de pui secționate, marinate (Lidl) — -30% (24,39 lei → 16,99 lei). Produsul Pulpe de pui superioare, dezosate, fără piele la Lidl are un preț special doar în perioada 10.10.2026–11.10.2026 — o valabilitate diferită de restul catalogului din care provine. Ofertele fără o asemenea mențiune explicită preiau automat valabilitatea propriului catalog. Ai Kaufland Card XTRA? Nuggets de pui 300 g la Kaufland e la 19,49 lei doar cu cardul activat.

Piept De Pui

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
Piept de pui dezosat, fără piele650 g 1 kg = 24,60 leiValabil: 28 sept. – 4 oct.Necesită Lidl PlusLidl21,49 lei15,99 lei-25%24,60 lei/kg
Mușchiuleț din piept de puiper 100 gde la pui hrănit cu 70% porumb per 100 gValabil: 28 sept. – 4 oct.Necesită Lidl PlusLidl3,59 lei2,69 lei-25%
AgricolaGujoane picante din piept de pui, Agricola300 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour23,49 lei17,79 lei-24%59,30 lei/kg
Mușchiuleț din piept de pui crescut fără antibiotice per 100 gper 100 gcrescut fără antibioticeValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl3,29 lei2,49 lei-24%
Hanul BoierescPiept De Pui Dezosat650 g 27,68 lei/kgValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny21,49 lei17,99 lei-16%27,68 lei/kg
FragedoPiept de pui feliat, Fragedo per 100 gper 100 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour3,70 lei3,19 lei-13%31,90 lei/kg
La ProvinciaPiept de pui dezosat, fără piele, refrigerat ATM kgValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland37,99 lei33,99 lei-10%
Piept de pui, dezosat, fără pieleper 100 gValabil: 5–11 oct.Lidl3,29 lei2,99 lei-9%

Pulpe De Pui

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
Pulpe de pui inferioare600 gValabil: 28 sept. – 4 oct.Necesită Lidl PlusLidl10,89 lei7,99 lei-26%13,32 lei/kg
Pulpe de pui superioare, dezosate, fără piele650 g 1 kg = 18,91 leiValabil doar 10.10.2026–11.10.2026Lidl16,49 lei12,29 lei-25%18,91 lei/kg
Ferma din DealPulpe de pui inferioare/kgValabil: 1–7 oct.Profi17,99 lei13,49 lei-25%
Pulpe inferioare de puipui hrănit cu 70% porumb per 100 gValabil: 5–11 oct.Necesită Lidl PlusLidl2,19 lei1,69 lei-22%16,90 lei/kg
Pulpe întregi de pui cu porțiune spateper 100 gValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl1,15 lei0,89 lei-22%
Hanul BoierescPulpe Pui Inferioare600 g 14,15 lei/kgValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny10,89 lei8,49 lei-22%14,15 lei/kg
FragedoPulpe Inferioare De Pui, Cu PieleValabil: 1–7 oct.Mega Image2,24 lei1,79 lei-20%17,90 lei/kg
Food & GloryPulpe de rață gătite lent425 gValabil: 1–31 oct.Mega Image36,99 lei31,44 lei-15%73,98 lei/kg
FragedoPulpă De Pui Dezosată Fără PieleValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny28,85 lei24,99 lei-13%
AgricolaPulpe de pui inferioare, Agricola per 100 gper 100 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour2,05 lei1,79 lei-12%17,90 lei/kg
Pulpe De Pui Superioarekgsuperioare, dezosate fără piele, refrigerateValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland25,35 lei22,49 lei-11%
GustaviPulpe de pui cu spate, refrigerate kgValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland15,29 lei13,49 lei-11%
Pulpe De Puiper kgîntregi refrigerateValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella13,99 lei
Carrefour la PiațăPulpe de pui, superioare, Carrefour la Piață700 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour11,59 lei16,56 lei/kg
MetrochefPulpe superioare de pui, fără piele650 gValabil: 1–15 oct.La Doi Pași17,39 lei26,75 lei/kg

Aripi De Pui

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
Chef SelectAripi de pui secționate, marinate750 gdiverse sortimenteValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl24,39 lei16,99 lei-30%22,65 lei/kg
Aripi de pui700 gValabil: 5–11 oct.Necesită Lidl PlusLidl10,99 lei7,99 lei-27%11,41 lei/kg
Aripi de puiper 100 gde la pui hrănit cu 70% porumb per 100 gValabil: 28 sept. – 4 oct.Necesită Lidl PlusLidl2,09 lei1,65 lei-21%
PUIUL DE ODIINOARĂ ARIPI DE PUI hrănit cu porumb, pret/kgValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită PENNY CARDPenny20,90 lei16,79 lei-19%
Ferma din DealAripi de pui Ferma din Deal /kgValabil: 1–7 oct.Profi14,99 lei12,99 lei-13%
FragedoAripi de pui secționatekgfără vârf, refrigerateValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland20,89 lei18,49 lei-11%
Aripi De Puiper kgrefrigerateValabil: 24 sept. – 7 oct.Annabella12,99 lei
BravisAripi de pui BRAVISValabil doar 01.10.2026–07.10.2026Supeco16,90 lei

Pui Întreg

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
FermadorPui grill, Fermador per 100 gper 100 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour1,78 lei1,33 lei-25%13,30 lei/kg
AgricolaPuiul familist refrigerat, tavă kgValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland18,99 lei16,99 lei-10%
FermadorPui grill FERMADORValabil doar 01.10.2026–07.10.2026Supeco13,30 lei

Alte Bucăți De Pui

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
FragedoPulpe de pui, inferioare, cu piele KgValabil: 3–6 oct.Mega Image2,24 lei1,79 lei-20%17,90 lei/kg
Mega ApetitPui Shanghai 210g210gValabil: 2–8 oct.Mega Image18,29 lei14,63 lei-20%69,67 lei/kg
Pui vienezper 100 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour5,59 lei4,59 lei-17%
Mega ApetitPui Cu Susan, 200G200GValabil: 1–7 oct.Mega Image16,34 lei13,89 lei-15%69,45 lei/kg
FragedoTacâm de puikgrefrigerat, pungăValabil: 30 sept. – 6 oct.Kaufland4,69 lei3,99 lei-14%

Preparate Din Pui (Pane, Snițel)

ProdusMagazinPrețReducerePreț/unitate
EdeniaNuggets de pui 300 g300 gValabil: 30 sept. – 6 oct.Necesită Kaufland Card XTRAKaufland26,49 lei19,49 lei-26%64,97 lei/kg
EdeniaȘnițel de pui, Edenia320 gValabil: 30 sept. – 13 oct.Carrefour27,99 lei22,19 lei-20%69,34 lei/kg
HalloweenNuggets din piept de pui400 gValabil: 5–11 oct.Lidl16,99 lei42,48 lei/kg
VitasiaPui în panadă cu nucă de cocos300 gValabil: 28 sept. – 4 oct.Lidl17,99 lei59,97 lei/kg
ValdorNuggets de pui VALDOR1 kgValabil: 1–14 oct.Supeco24,99 lei24,99 lei/kg
CopanexPulpe de pui superioare COPANEX1 kgValabil: 1–14 oct.Supeco14,99 lei14,99 lei/kg

Oferte din cataloagele magazinelor:

Informațiile despre oferte prezentate pe această pagină sunt generate printr-un proces automatizat de extragere a datelor din cataloagele publicate de lanțurile comerciale, verificat prin eșantion, nu în mod exhaustiv pentru fiecare ofertă în parte. Este posibil ca, în ciuda acestor verificări, unele informații să conțină erori sau să nu mai fie de actualitate. Pentru condițiile exacte ale unei oferte — preț, perioadă de valabilitate, disponibilitate — recomandăm consultarea catalogului original sau a paginii oficiale a lanțului comercial respectiv. Dacă identifici o informație incorectă, te rugăm să ne contactezi pentru a o putea corecta.